KONST / Litografier / Färglitografi 12422139
nr 1242 2139
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Alf Olsson, "Dagsländan", signerad, PT -72. Bladets mått: ca 71x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:12:04
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
18 mar
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson